Kontakt oss

Tlf: (+47) 22 98 85 00

E-post: post@israelsmisjonen.no

Adresse: Nygårdsveien 20A,
1423 Ski

Våre ansatte

Her er vi som jobber i Israelsmisjonen. Ta gjerne en prat med oss om det er noe du lurer på. 

Generalsekretæriatet

Jarle Råmunddal

Generalsekretær

Tlf:
(+47) 474 60 700
E-post:
jarle@israelsmisjonen.no

Marked

Kristoffer Eknes

Assisterende generalsekretær

Tlf:
(+47) 986 41 193

E-post:

kristoffer@israelsmisjonen.no

Norge

Svanhild Jakobsen

Norgesleder

Tlf:
(+47) 954 78 667
E-post:
svanhild@israelsmisjonen.no

Økonomi

Olav Andersen

Økonomileder

Tlf:
(+47) 928 08 778

E-post:

olav@israelsmisjonen.no

Generalsekretæriatet

Rolf Gunnar Heitmann

Seniorrådgiver

Tlf:
(+47) 906 78 323
E-post:
rolf@israelsmisjonen.no

Norge

Ellen Raen

Misjonsrådgiver

Tlf:
(+47) 917 43 162
E-post:
ellen@israelsmisjonen.no

Norge

Kjetil Morken

Misjonsrådgiver

Tlf:
(+47) 901 93 491
E-post:
kjetil@israelsmisjonen.no

Marked & Norge

Synnøve Aarskog

Kommunikasjons- og misjonsrådgiver

Tlf:
(+47) 997 85 205
E-post:
synnove@jointministry.org

Norge

Maria Lura

Misjonsrådgiver

Tlf:
(+47) 971 89 796
E-post:
maria@israelsmisjonen.no

Økonomi

Feven Tadesse Bihon

Økonomikonsulent

Tlf:
(+47) 966 83 217
E-post:
feven@israelsmisjonen.no

Økonomi

Torstein Bryne

Seniorrådgiver

Tlf:
(+47) 404 32 448
E-post:
torstein@israelsmisjonen.no

Økonomi

Marie Lavine Lyngmo Unsgaard

Administrasjonssekretær

Tlf:
(+47) 404 32 440
E-post:
marie@israelsmisjonen.no

Israel

Eyvind Volle

Teamleder Israel

Israel

Siv Anita Volle

Utsending til Immanuelkirken

Marked

Sondre Vego

It-konsulent

Tlf:
(+47) 957 76 522
E-post:
sondre@israelsmisjonen.no

Israel

Christian Rasmussen

Prosjektleder for Joint Ministry to Israel

Tlf:
(+45) 42405640
E-post:
christian@israel.dk

Israel

Janne Coward

Leder First:Israel

Norge

Benedicte Heitmann

Arrangementskoordinator

Tlf:
(+47) 957 28 910
E-post:

benedicte@israelsmisjonen.no

Landsstyret

Her er vi som er valgt inn i landsstyret av landsmøtet, samt ansattes representant i landsstyret.

Landsstyret

Kjetil Lorentzen

Styreleder

Landsstyret

Brit Hvalvik

Styremedlem

Landsstyret

Knut Helge Høyland

Styremedlem

Landsstyret

John Erling Jerstad

Styremedlem

Landsstyret

Andreas Sørås

Styremedlem

Landsstyret

Anne Lise Søvde Valle

Styremedlem

Landsstyret

Kjetil Morken

Ansattesrepresentant/

Styremedlem

Landsstyret

Solveig Hosøy

1. vara

Landsstyret

Gunstein Gjetmundsen

2. Vara

Landsstyret

Benjamin Bjørnsen Anda

3. Vara

Områder

Kontaktinfo til vårt lokalarbeid i Norge.

Bergen

  • Tlf: 954 78 667
  • E-post: bergen@israelsmisjonen.no
  • Vipps Bergen: 540789
  • Adresse:
    Den Norske Israelsmisjon
    Bergen krets
    Fjøsangerveien 45
    5054 BERGEN

Hedmark og Oppland

Møre og Romsdal

  • Tlf: 951 27 211
  • E-post: halvard.roaldsnes@outlook.com
  • Vipps Møre og Romsdal krets: 545837
  • Adresse:
    Den Norske Israelsmisjon
    Møre og Romsdal krets
    v/Halvard Jonny Roaldsnes
    Kyrkjevegen 278
    6040 Vigra

Nord-Norge

  • Tlf: 412 79 108 / 75 53 93 79
  • E-post: linosi13@gmail.com
  • Vipps Nord-Norge krets: 599499
  • Adresse:
    Liv Nome Sivertsen
    Øvre Skjerstad 9
    8102 SKJERSTAD

Oslo og Akershus

  • Tlf: 22 98 85 00
  • E-post: post@israelsmisjonen.no
  • Vipps Oslo og Akershus krets: 545841
  • Adresse:
    Den Norske Israelsmisjon
    Nygårdsveien 20A,
    1423 Ski

Sogn og Fjordane

Stavanger

Sørlandet

  • Tlf: 404 32 450
  • E-post: sorlandet@israelsmisjonen.no
  • Vipps Sørlandet krets: 545881
  • Adresse:
    Den Norske Israelsmisjon, 
    Sørlandet krets
    Barstølveien 50 A
    4636 Kristiansand

Telemark, Vestfold og Buskerud

Trøndelag

  • Tlf: 975 97 605
  • E-post: oddbjorn.stjern@gmail.com
  • Vipps Trøndelag krets: 545715
  • Adresse:
    Den Norske Israelsmisjon, Trøndelag krets
    v/Oddbjørn Stjern
    Høgsetvegen 11
    7353 Børsa

Østfold og Søndre Akershus

  • Tlf: 91 39 12 48
  • E-post: Torgeir.flateby@outlook.com
  • Vipps Østfold krets: 545916
  • Adresse:
    Den Norske Israelsmisjon
    v/ Kretsleder Torgeir Flateby
    Trøgstadveien 314, 1814 Askim